Czy marzyłeś kiedyś o tym, aby wrócić z długiej podróży do rozgrzanego mieszkania, z czekającą na Ciebie kawą? Siadasz na kanapie i zdalnie kierujesz poszczególnymi urządzeniami?
Niemożliwe? Nie dla nas!

Jeśli tylko sobie tego zażyczysz za dodatkowa opłata, zamontujemy w Twoim apartamencie w centrum TARNOBRZEGA system inteligentnego mieszkania (fibaro) . Daje on ogromne możliwości konfiguracji poprzez zdalny mechanizm kierowania poszczególnymi funkcjami w postaci intuicyjnej i prostej w obsłudze aplikacji.

Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom już więcej nie będziesz musiał zastanawiać się, czy przed wyjściem na pewno zamknąłeś okna lub wyłączyłeś żelazko. Twój inteligentny apartament poinformuje Cię o stanie, w jakim go pozostawiłeś, a także poinformuje Cię o jakichkolwiek niebezpieczeństwach, takich jak chociażby dym, zalanie czy ruch w poszczególnych pomieszczeniach. Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

KOMFORT W NOWOCZESNYM WYDANIU

Każde z mieszkań może zostać wyposażone w inteligentne rozwiązania. Sieć czujników oraz modułów do sterowania umożliwia dostosowanie systemu do własnych potrzeb i zarządzaniem nim zdalnie z poziomu specjalnej aplikacji. Chcesz mieć gotową kawę, tuż po przebudzeniu? Nic prostszego! Zaprogramuj swoje inteligentne mieszkanie tak, aby sam ją zaparzył.

BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ RODZINY

Inteligentny system zarządzania domem nie tylko ułatwia życie, ale przede wszystkim jest gwarancją bezpieczeństwa. Poszczególne moduły umożliwiają sprawdzenie, czy podczas naszej nieobecności są zamknięte wszystkie okna, wyłączone gniazdka elektryczne. Czujniki dymu, czy zalania informują nas o niebezpiecznych sytuacjach, a czujnik ruchu pozwala kontrolować czy w mieszkaniu nie znajduje się nieproszony gość. System inteligentnego domu dba o bezpieczeństwo Twojej rodziny i Twojego mienia.

MOBILNE ZARZĄDZANIE

W pełni bezprzewodowy system inteligentnego mieszkania nie wymaga żadnych skomplikowanych instalacji. Wystarczy wyciągnąć moduł z gniazdka i zainstalować w nowym miejscu. Mobilna aplikacja umożliwia sterowanie mieszkaniem z dowolnego miejsca. Jeśli więc nie ma nas w mieszkaniu przez dłuższy czas możemy zaprogramować włączanie się oświetlenia w godzinach wieczornych tak, aby imitowało naszą obecność w domu. A wracając do mieszkania w mroźny, zimowy wieczór możemy wcześniej podkręcić ogrzewanie, aby przywitało nas miłym ciepłem.

Zaprojektowane z dbałością

W zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół apartamentowcu mieści się 61 komfortowych mieszkań o powierzchni od 34 m2 do 154 m2 w raz z podziemnymi garażami.

Apartamenty

Wybierz interesujący Cię apartament.

Punkt sprzedaży

Tarnobrzeg ul. Jachowicza

(przed budowanym apartamentowcem)
(możliwość indywidualnego umówienia)

Czynny : PON.14 -18, PIA. 14 -18 , SRO.10 -14

Telefon sprzedawca

780 107 746